Sık Sorulan Sorular

Evde Meze Kimdir?

2016 yılında hizmet vermeye başlayan online meze sipariş servisi Evde Meze; evde güzel sofralar kurmayı, bu sofraları birbirinden lezzetli mezelerle donatmayı çok seven bir grup güzel insan tarafından kuruldu. Siz meze severler de canı meze çektiğinde eve sipariş verebilsin, lezzetli sofralar kurabilsin diye 32 şubesiyle İstanbul’un çeşitli yerlerine meze servisi yapıyor.

Evde Meze’de Neler Var?

Bir kere 15 çeşit meze var. İsterseniz tekli, isterseniz 3’lü, 6’lı, 9’lu ve 12’li paket seçenekleri var. Bu paketlerde birbirinden güzel indirimler var. Bunların hepsi Evde Meze’de var.

Evde Meze Nerede Var?

www.evdemeze.com’dayız, 0850 333 96 69 sipariş hattının ucundayız. Canınız çeker, uğramak istersiniz Kavacık, Sancaktepe, Fenerbahçe, Kağıthane ve Kurtköy’de bulunan Express şubelerimize veya Astoria AVM’deki ilk restoranımıza gelip birbirinden lezzetli mezelerimizin tadına bakabilirsiniz.

Nasıl Öderim?

Evde Meze’de ödeme seçenekleri bol. Online ödemelerinizi kredi kartıyla, kapıda ödemelerinizi nakit olarak ya da kredi kartı, Multinet, Sodexo, Ticket Restaurant ve Set Card kullanarak yapabilirsiniz.